Ból sutków a prawdopodobieństwo ciąży

dzień dobry ja pisze w takiej sprawie od 29listopada zaczęły mnie bolec piersi a tak dokładnie sutki i utrzymuje się do dziś od 3grudnia mierze temperaturę w poch... i mam 37C lub więcej podkreślam ze mój chłopak kończy we mnie bo szczerze staramy sie o dzidziusia ostatnia miesiączkę miałam 18listopada 2013 czy to może być ciąża ???

Witam serdecznie. Jeżeli ostatnia miesiączka zaczęła się 18 listopada to przy regularnych cyklach 28dniowych 2 grudnia pojawiała się owulacja. Do 6-7 grudnia były dni płodne co przy regularnym współżyciu bez zabezpieczenia może prowadzić do ciąży. Ból piersi nie jest jednak objawem pewnym, potwierdzającym rozpoznanie. Proponowałabym wykonać test ciążowy.