Ból sutków i piersi a możliwość zajścia w ciążę po okresie

Witam 27.marca dostałam okres a 30 kochałam sie z chłopakiem doszło do wytrysku jak i 31.marca, 29.marca skończył mi się prawie okres. mój cykl trwa mniej więcej 29 dni. Więc powinnam dostac okres jakos 25 kwietnia okres ale niestety go brak. dodam ze strasznie bolą mnie piersi i sutki, zawsze bolała mnie jedna piers i nigdy nie bolały mnie sutki. Czy jest prawdopodobne że jestem w ciązy, czy jest możliwosc zajscia w ciaze po okresie ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tym momencie nie jest zbyt duża, choć nie można tego wykluczyć. Prawdopodobnie były to dni niepłodne jednak proponuje wykonać test ciążowy.