Ból sutków przy PCOS

Witam , od kilku miesięcy występują u mnie bóle sutek , przy dotykaniu strasznie bolą i są do tego twarde i czerwone , dodam ze prawdopodobnie mam PCOS , czy to może być tym spowodowane ? A ostatnią miesiaączkę miałam 12 Grurnia , ale robilam niedawno 2 testy ,ale nie jestem w ciąży . proszę o odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to możliwe. Wskazana jest ocena radiologiczna piersi .