Ból szyi i głowy u 28-latki

Witam Od poltora tygodnia boli mnie szyja , ciagle muszę napinać prawa stronę tuż pod głowa żeby poczuć ulgę . Szyja boli również przy skręcaniu . Dodatkowo zaczęła mnie pobolewac z tylu głowa , bardzo się martwię a dostęp do lekarzy mam ograniczony . Jak zginam głowę to czasem coś przeskoczy i boli jeszcze bardziej . Leczę się na nerwice lękowa od kilku miesięcy . Zażywam citaxin i doraźnie hydroksyzyne . Bardzo proszę o poradę i wskazówkę co to może być bo wyobrażam sobie najgorsze i zaostrza mi to stany lękowe .

Mgr Angelika Urban Psycholog

Witam. Być może Pani ból wynika z nagromadzonego napięcia w ciele. Pozostaje pytanie jak bieżąca sytuacja wpłynęła na Pani objawy i lęki. Naturalnie tylko Pani może to wiedzieć i myślę, że warto się temu przyjrzeć. Jeśli leczenie się na stany lękowe jest połączone z psychoterapią warto porozmawiać o tym z terapeutą. Jeśli zaś jest Pani jedynie pod opieką lekarza psychiatry to myślę, że warto ją rozważyć. Angelika Urban, pozdrawiam