Ból szyi i ramion oraz guzy pod skórą

Od kilku m-cy boli mi szyja-uczucie jakby zakwasów.Promieniuje to na ramiona i plecy.Na karku pojawiły się guzytwarde jakby mięśnie-pod usg nie widac ich.Od karku ból ciągnie niżej.Teraz na plecach mam takie guzy.Wynik bacc takiego guza--białkowa bezkomórkowa treść płynna.Guz jest przy łopatce i i wyżej.Gdy na niego naciskam boli i kark-pierwotne jakby miejsce.Mam na szyi wezły powiększone. Co raz to nowy przybywa. wszystkie jakby odczynowe.Do 1 cm, największy 1,5 w zatoce tłuszcz.Co mi dolega?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zmiany jakie Pan/Pani podaje przypominają tłuszczaki. Nie mniej jednak treść białkowa nie jest charakterystyczna dla tego typu zmiany. Warto udać się do chirurga.