Ból ucha i całej prawej strony głowy i stan po ekstrakcji ósemki

witam, zmagam sie z bólem ucha i prawie całej prawej strony od 2tyg, ostatnio sie nasilił szczególnie wieczorem.Ponad miesiac temu wyrywałam górną 8(na korzeniu była torbiel).Ale dolna też jest w złym stanie.Ból jest promieniujacy i dokladnie nie wiem od którego boli,choć mam wrażenie że od góry.Może tam coś zostało po wyrwaniu, sama nie wiem.Co robić? Pozdrawiam

Witam!
Jeżeli ból pochodzi z tej samej strony co usunięta ósemka górna, to prawdopodobnie przyczyną jest ząb dolny... Objawy wskazują na zapalenie miazgi,o czym świadczą bóle nasilające się wieczorem! Proszę jak najszybciej udać się do dentysty w celu leczenia lub,jeśli lekarz zdecyduje inaczej,usunięcia zęba dolnego... Pozdrawiam.

Przyczynowa będzie pewnie dolna ósemka,przeleczenie jej lub usunięcie wyeliminuje dolegliwości.Często tak się zdarza (wynika to z unerwienia nerwu trójdzielnego), że objawy bólowe w tej okolicy mogą być niejednoznaczne.