Ból ucha, zęba i węzła chłonnego pod pachą a wyrastanie ósemki

witam serdecznie Od kiedy miałam problem z wyrastającą ósemką. Po prawej stronie bolało mnie ucho , ząb i węzły pod pachą.Ucho przestało ząb też a ból pod pachą został,ból siega także prawej piersi z boku i czasami kłuje co mogę z tym zrobić ? smarować czymś czy iść na badanie piersi? Pomóżcie Czekam na odpowiedź

Utrudnione wyrzynanie zębów ósmych wiąże m.in. się z rozlanym bólem, powiększonymi węzłami chłonnymi wzrostem temperatury ciała czy szczękościskiem. Niezbędna w Pani przypadku jest konsultacja zarówno stomatologiczna jak i ginekologiczna. Stomatolog po zrobieniu RTG i przeprowadzenia badania wewnątrzustnego i zewnątrzustnego ustali wskazania do usunięcia zęba i zróżnicuje czy ból nie pochodzi np. od stawu skroniowo - żuchwowego, a powiększenie węzłów chłonnych spowodował inny proces zapalny. Polecam również konsultacje ginekologiczną. Specjalista ustali czy konieczne jest badanie piersi.