Ból uda a lek Biofenac
Witam. Mój problem przedstaiw się następująco: od około 6 miesięcy boli mnie lewe udo, czasem ból promieniuje aż do łydki. Byłem u ortopedy, który zalecił rentgen oraz badanie usg, poza tym osobiście mnie zbadał. Według badań wszystko jest ok, nie ma zmian na kościach, żadnych gózów itp. Poza tym przyjąłem całe opakowanie leku Biofenac, początkowo czułem ulgę jednak ostatnio ból ponownie się nasila, nie wiem co mam robić, prosze o pomoc.

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Przy braku ewidentnych cech choroby w stawach trudno wnosić na temat możliwych przyczyn. Stosowanie leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych tj Biofenac jest działaniem wskazanym doraźnie w razie konieczności.