Ból uda po wszczepieniu protezy stawu biodrowego

Witam. 23 pażdziernika miałam wszczepienie protezy stawu biodrowego. Po 10 dniach wyszłam ze szpitala praktycznie bez informacji co mogę wykonywać po jakim czasie i jakie dolegliwości są dozwolone. Miewam lekki ból uda ok 10 cm nad kolanem i rzadziej w połowie uda. Nie miałam sytuacji, ze coś mi się popsuło w domu. Poradnia przyszpitalna nie działa. Nie mam skąd uzyskać informacji.

Marta Mielniczuk

Witam,
czas jaki upłynął od operacji pozwala przypuszczać, że za Pani dolegliwościami kryją się przykurcze mięśniowe. Ulgę mogłaby przynieść rehabilitacja prowadzona przez odpowiednio wykwalifikowaną osobę. Postępowanie takie jest niezbędną częścią usprawniania pooperacyjnego. Pozdrawiam

Proszę za wszelka cenę skontaktować się z operatorem (choćby telefonicznie) , nie wyobrażam sobie sytuacji , że pacjent po takiej operacji wychodzi ze szpitala bez szczegółowych informacji i zaleceń , zż