Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból w klatce piersiowej a alergia na leki

Prawdopodobnie mam alergię na leki podczas jakie muszę zrobić testy po podaniu antybiotyku miałam: ból w klatce piersiowej i mostku , ból pleców, dreszcze zimny pot, bplały mnie organy wew myślałam że moja klatka eksploduje , duszności. Po prawie każdym antybiotyku kręci mi się w głowie i robi mi się słąbo lub niedobrze czy jest to alergia czy może mieć to zwiazek z sercem , które często mnie boli?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Badania krwi - trombocyty

Czy wiesz jakie funkcje pełni żelazo w twoim organizmie? Dowiedz się tego oraz sprawdź stężenie żelaza w twoim organizmie robiąc badanie krwi - lek. Łukasz Kowalski wyjaśni wszelkie szczegóły.

Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania

Szanowna Pani.
Jeśli objawy występują odkąd zaczęła Pani przyjmować antybiotyk i nasilają się wkrótce po przyjęciu antybiotyku mogą być spowodowane nadwrażliwością na ten lek. Proszę pilnie skonsultować się z lekarzem, który przepisał lek, aby mógł on ocenić związek pani objawów z zastosowanym leczeniem i ewentualnie zmienić antybiotyk.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy