Ból w klatce piersiowej a leki

Witam! od siedmiu dni przyjmuję asertin 50 .Po pięciu dniach odczuwam drżenie szczególnie w okolicach klatki piersiowej.Czy jest to groźne czy z czasem się to uspokoi.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Niekoniecznie objaw musi być związany z zażywanym lekiem. Jeśli jest Pani zaniepokojona danym objawem, wskazana jest konsultacja u internisty.