Ból w klatce piersiowej, duszności, zawroty głowy i wymioty

Witam mam takie pytanie. OD 3tygodni podczas pracy boli mnie w klatce piersiowej po prawej stronie jest to ból kujacy a czasami to jak by ktos uciskal mi na klatke, 2 dni temu musialam sie zwolnic z pracy poniewaz najpierw przez pol godziny kulo mnie w klatce a nastepnie zrobilo mi sie duszno i w glowie sie krecilo i nastepnie po pol godzinie zwymiotoawalam co moze byc tego przyczyna ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. w tej sytuacji konieczna jest bezwzględnie konieczna konsultacja z kardiologiem. takie objawy wynikają z niedotlenienia mięsnia sercowego.