Ból w klatce piersiowej i ból żeber
Bol w gornej czesci klatki piersiowej miedzy obojczykiem a mostkiem. Do tego bole zeber. Mialem morfologie' ekg' biochemie, borelioze, usg tarczycy w szyi i tsh. Co to?

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Przyczyną Pana dolegliwości mogą być zaburzenia nerwowo-mięśniowe lub zapalenie w obrębie stawu obojczykowo-mostkowego lub żebrowo-mostkowego. Sugeruję konsultację u internisty, który potwierdzi lub odrzuci rozpoznanie.