Ból w klatce piersiowej i flegma

Witam, mam 22 i od ok 2 lat męczy mnie boli w klatce piersiowej i żółto- zielona firma przy odksztuszaniu. Robiłem rtg klatki piersiowej, ekg i rtg zatok, jednak według badań wszystko jest ok mam stwierdzony refluks żołądkowy. Ostatnio objawy zaczęły się nasilac. Żaden lekarz nie umie powiedzieć co mi jest. Proszę i pomoc i nakierowanie jaki lekarz mógłby mi pomóc.

Szanowny Panie, objawy mogą wynikać z choroby refluksowej żołądka, celem dokładniejszej diagnostyki proszę udać się do pulmonologa. Pozdrawiam