Ból w klatce piersiowej i kłucie pod żebrami

Bóle w klatce piersiowej.od jakichś 6 mies.towarzyszą mi bóle w klatce. Najpierw to były bóle pod mostkiem najczęściej wieczorem, skakało mi ciśnienie i robiłam się purpurowa, tak się zdarzało przez 2-3 dni z rzędu a po paru tyg. bóle wracały. Później do tego doszły bóle pod obojczykiem, a ostatnio miałam sytuacje,że kłuło mnie pod żebrem z prawej str pod piersią ból utrzymywał się przez całą noc nasilał się przy wdechu wydechu kasłaniu skłonach nad ranem tak mnie zakłulo, aż się zwinęłam z bólu
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto udać się do kardiologa by w pierwszej kolejności wykluczyć problemy z sercem. Bóle mogą być wynikiem także nieprawidłowości w obrębie nerwów międzyżebrowych.