Ból w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem w 6 miesiącu ciąży

mam taki mały problem może ktos z Was też tak ma albo potrafi coś poradzić :/ wizyta dopiero za 2 tyg A od jakiegoś czasu strasznie boli mnie w klatce piersiowej dosłownie dusi cos :/ A przy tym czuje jak bym miała zwymiotować ale nie wymiotuje . Jestem w 6 mcu ciąży i nie wiem czy to normalne to moja pierwsza ciąża :/ mam nadzieję że wszystko dobrze :( nie mogę przez ten ból spać i nie wiem jak z Nim sobie poradzić .Proszę o pomoc :( Z góry dziękuję i pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W przypadku nasilenie dolegliwości zalecałbym kontrolę kardiologiczną bądź zgłoszenie się do szpitala. Pozdrawiam.