Ból w klatce piersiowej, zawroty głowy, senność i skoki ciśnienia

Witam. Mam 20 lat. Od czasu smierci ojca w kwietniu zeszlego roku ( zmarl na zawal a nigdy nie chorował ), odczowam dziwne objawy czesyo boli mnie w klatce piersiowej ( raz kłucie raz zozpieranie aż do okolicy pachy ), dochodzą zawroty glowy, senność, ogolne oslabienie, skoki cisnienia, bole glowy. Przed smiercia ojca nigdy czegos takiego nie mialem. Jestem otyły ( waga 130 na 181 wzrostu). Lekarz rodzinny cały czas mowi ze nic mi nie jest. Moje pytanie to co to moze być, czy jest to groźne ?

Dzień dobry,

Diagnozowanie Pana objawów może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą - lekarzem psychiatrą czy psychoterapeutą. Rozumiem, że lekarz wykluczył przyczyny somatyczne, stąd podłoże Pana trudności ma źródło w psychice. Proszę znaleźć w swojej okolicy np.: Poradnię Leczenia Nerwic, Poradnię Zdrowia Psychicznego i podjąć leczenie.

Witam,
to bardzo ważne, że objawy pojawiły się po śmierci ojca. Jeżeli somatyczne przyczyny zostały wykluczone, najpewniej kłopoty są na tle psychologicznym i mogą być związane z emocjami, nagromadzonymi z powodu odejścia Pana taty. Zachęcam do spotkania z psychoterapeutą.

Witam,
to bardzo znaczące, że objawy pojawiły się po śmierci Pana taty. Mogą z tego wydarzenia wypływać, Skoro z Pana zdrowiem fizycznym wszystko jest w porządku proszę zwrócić uwagę na swoje zdrowie emocjonalne. Zachęcam do spotkania z psychoterapeutą,