Ból w lewym boku, odbijanie, przelewanie w żołądku, częste oddawanie stolca i bezsenność a glistnica

Czy glistnica może dawać takie objawy jak ból w lewym boku, odbijanie, przelewanie w jelitach, zasłaniecia, częste oddawanie stolca w godzinach porannych, parcie na stolec, bezsenność? W badaniach kału wyszło nieliczne jaja glist.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej objawy mogą być wynikiem obecności pasożyta.