Ból w lewym boku pod żebrami promieniujący do pleców

Witam.Bardzo bym prosiła o interpretację wynikow: WBC C30 5,43 HGB 11,8 HCT 35,3 Leukocyty:NEUT 49% EOS4,8%MONO11,8 BA SO0,7% NEUT2,66 EOS0,26 BASO0,04 MONO0,64 LYM1,83 GLUKOZA L43 109, KREATYNINA0,68 SÓD138, POTAS N45 4,17 ŻELAZO83, AST16, ALT9,0 CHOLESTELOR138, BIAŁKO CRP1,5 AMYLAZA 51, Bardzo mnie niepokoi ból w lewym boku pod żebrami promieniujący do pleców od dłuższego czasu jest tak że nie mam bólu a jest tak że bardzo odczuwam w usg pół roku temu robiłam nis nie wyszło w gastroskopi reflu

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W wynikach można zauważyć podwyższony poziom glukozy - wskazane jest wykonanie OGTT. Podane przez Panią badania nie pozwalają wskazać konkretnej przyczyny dolegliwości. Sugeruję wykonanie badania USG jamy brzusznej oraz RTG kręgosłupa odcinka piersiowego i/lub MRI kręgosłupa. Wyniki badań należy skonsultować z lekarzem prowadzącym, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.