Ból w łokciu po upadku na rękę

Upadłem na ziemię i oparłem się na ręce. Od tej pory czuje ból w łokciu i na wewnętrznej stronie ręki na wysokości łokcia. Mam też problem z całkowitym wyprostowaniem ręki. Co mi jest? Czy lekarz jest konieczny? Jak długo będę czuł ból?

Marta Mielniczuk

Witam, jeśli ból jest nasilony i ma pan ograniczoną ruchomość sugerowałabym na wszelki wypadek wizytę u ortopedy, być może po badaniu okaże się, że trzeba przeprowadzić badania obrazowe. Pozdrawiam.