Ból w mostku i płucach podczas oddychania

Witam. Od paru dni mam problem z oddychaniem. Przy głębszym wdechu płuca,mostek zaczynaja mnie boleć,kuć i nie mogę brać tyle tlenu co wcześniej. Przy pluciu jest gęsta,czerwona nawet rzekł bym,ze krew jest bordowa.Mysle,ze majowka miała na to wpływ ponieważ dużo piłem alkoholu oraz strasznie dużo palilem papierosów (2paczki dziennie). Czekam na odpowiedz z niecierpliwością,bo pierwszy raz w życiu mi sie coś takiego zdarzyło.Z góry dziękuje i Pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na zaburzenia górnego odcinka przewodu pokarmowego lub układu oddechowego. Proszę niezwłocznie udać się do lekarza.