Ból w mostku podczas leczenia nerwicy

Mam nerwice i biorę sulpiryd, ale od jakiegoś czasu boli mnie bardzo w mostku, czuje taki ucisk dodatkowo w okolicach żeber. W głowie i nosie czuje tez ucisk, niedawno przechodziłam zatrucie i miałam jednodniowa gorączkę ale od tamtej pory czuje sie gorzej, do tego mam drętwienie rąk przy jakimkolwiek wysiłku. Czy to działanie leku czy coś innego ?

Witam,

Leki mogą jedynie złagodzić objawy, psychoterapia leczy przyczyny nerwicy. Jest Pani osobą młodą, zachęcam do podjęcia psychoterapii. W Warszawie jest wiele miejsc, gdzie psychoterapię refunduje NFZ oraz praktyki prywatne.
pozdrawiam