Ból w okolicach nerki i podwyższona temperatura ciała

Przez ostatnie kilka dni dokuczał mi ból w okolicy prawej nerki,towarzyszyła temu temperatura Czy wyniki mogą świadczyć o problemie z nerkami? Badanie ogólne Kolor moczu:żółty przejrzystość:lekko mętny ciężar właściwy:1,025 pH moczu:6,5 Glukoza w moczu:ujemny Związki ketonowe:ujemny białko w moczu:ujemny Bilirubina:ujemny Urobilinogen w moczu:
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jak najbardziej mogą świadczyć o patologi nerki lub układu moczowego. W badaniu brak słowa o jakichkolwiek bakteriach co może wykluczać infekcję. Nie mniej jednak warto wykonać USG jamy brzusznej w tej sytuacji.