Ból w okolicach pochwy, swędzenie miejsc intymnych

MAM 45 LAT OD JAKIEGOS CZASU 2 MIESIACE MOZE 3 MAM CIAGLE ZAPALENIA TO ZNACZY BOLA MNE OKOLICE POCHWY NIE MAM SLUZU CIAGLE MUSZE SMAROWAC SIE PODMYWAC BO BEZ MYCIA WSZYSTKO MNIE SWEDZI NO I OSTATNI STOSUNEK KOSZMAR BYLO TAK ZE NIEMOZNQ BYLO WPUSCIC CZLONKA DO POCHWY KOSZMAR

Mikołaj Cyganok

Opisywane przez Panią objawy mogą mieć różne przyczyny. Proszę udać się na wizytę do ginekologa i skonsultować swój problem.