Ból w okolicy biodra oraz lewej ręki i nogi

witam boli mnie od jakiegoś czasu z lewej strony przy biodrze lewa naga i ręka w nocy nie mogę spać ciężko ogulnie jest mi cokolwiek robić bo przy małym wysiłku męcze się i ból się nasila co mam robić

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani dolegliwości mogą być związane z wieloma przyczynami np. stanem po urazie, zapaleniem, przeciążeniem mięśni. Proponuję skonsultować się z ortopedą, który oceni funkcjonalność mięśni i stawów.