Ból w okolicy krocza, pochwy

Witam, mam 24 lata, od 3 lat w trakcie podniecenia odczuwam kłucie w okolicy pochwy, jest to kłucie na wysokości wejścia do pochwy, odsunięte ok. 5 cm w stronę lewego uda. Kłucie pojawia się i znika po ok. minucie. Nie nasila się ono z upływem czasu i nie występują inne objawy. Od 6 lat biorę tabletki antykoncepcyjne, z przerwami co ok 2 lata na okres pół roku, w tym czasie miesiączka występuje regularnie, ale bez silnych bólów w pierwszych 2 dniach, jakie występowały zanim zaczęłam stosować antykoncepcje. Z góry dziękuję za odpowiedź.
24 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowna Pani, podany przez Panią objaw nie jest charakterystyczny dla jakieś konkretnej jednostki chorobowej, dlatego nie mogę Pani odpowiedzieć na pytanie co to jest. Jeżeli bardzo to Panią niepokoi, może się Pani udać do ginekologa w celu dokładnego zbadania.