Ból w okolicy łopatki promieniujący na plecy

Witam, mam 66 lat od jakiegoś tygodnia boli mnie w okolicach prawej łopatki aż promienuje na plecy ponizej łopatki i nawet prawa ręka tez zaczeła mnie strasznie boleć czasami nawet zacznie mnie to tak jakby szczypać albo po prostu palić byłam u lekarza ale przepisał mi maść(ibalgin) którą się codziennie smaruje ból nic nie ustepuje najmniej boli po przebudzeniu i przy wstawaniu nie wiem czy moze to miec jaki kolwiek związek z tym że dwa lata temu miałam usuwaną prawą pierś?prosze o odp.

Małgorzata Panek

Jak najbardziej może mieć to związek z mastektomią. Możliwe jest że podrażnione bądź uszkodzone nerwy dają objawy , o których Pani pisze.
Proszę udać się do lekarza neurologa.
Pozdrawiam