Ból w okolicy pachwiny promieniujący do jądra
W lipcu po raz pierwszy odczuwałem ból w okolicy pachwiny, promieniujący do jądra, lekarz stwierdził wodniaka, na usg musiałbym czekać 2 miesiące, nawrót bólu był w październiku, a usg wykonane w listopadzie wykazało jądra i najądrza bez zmian. Teraz dostrzegam kulkę średnicy ok 0.5-1cm u szczytu moszny, na najądrzach? Wydaje się, że może to być torbiel, lekarz dziś znów nic nie znalazł (badanie ręką). Sporo jeżdżę rowerem (czasem 3 h), podobno przez to mogą zatykać się kanaliki nasieniowodów.

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Bole w tej okolicy moga byc z innymi z inymi narzadami w tej oklicy moga byc zwiane np z kamica moczowdowa ,obecnosc ewntuanej torbielki w najadrzu naogol niedja dolegliowsci,czest nieznajduje sie konkretnej przyczyn .Proponuje ponwne udanie sie do urologa.