Ból w okolicy prawego żebra i wynik RTG kręgosłupa
BOL PRAWEJ STRONY ZEBRA Witam,od ok 2tyg mam bol w okolicy prawego żebra,odczuwalne praktycznie cały czas w nocy przy próbie przekrecenia wydaje sie jakby coś sie przemieszczalo a przy gwałtownym wstaniu jakby wszystko szło pod zebro ,nie moge głęboko oddychać bo bol sie nasila i promieniuje w górę tak samo przy kichaniu kaszlu.Bylo robione usg żadnych zmian niema rtg kregoslupa -lekkie skrzywienie i lekka dyskopatia czasami przy gwałtownym ruchu promieniuje do ramion.Prosze o poradę co to moze

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Witam. Wykonałbym jeszcze podstawowe badania krwi (morfologia, OB, CRP, ALT), jeśli nie będzie tam nieprawidłowości podejrzewałbym związek z tą dyskopatią i skonsultował z lekarzem rehabilitantem