Ból w okolicy szyi i problemy z głębokim wdechem

przewd chwila złapal mnie straszny ból w okolicy szyji a najbardziej prawy bark nie moge głowy zgiąc w góre i w dół straszny bol stało sie to niespodziewanie ma 37 lat nie wiem co robic czy isc do szpitala a mam problem z głebokim wdechem i jak zakaszle to tez boli

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy mogą być związane ze zmianami w obrębie kręgosłupa szyjnego. Sugeruję konsultację u lekarza POZ - lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu.