Ból w okolicy żołędzia u 32-latka

Witam mam dziwny problem boli mnie w okolicy żoładzia czuje do okoła jakby ucisk byłem już z tym u urologa z zwnątrz wszystko wygląda wporządku co jest w ty dziwne że podobne uczucie odczuwam na lewej stopie w okolicy palców gdy je zaciskam to bul jest większy i gdy tak twardo stanę na tej stopie to odczuwam tak jakby coś było pod spodem zoładzia badanie moczu jest ok robiłem tagze wymaz z cewki tagze wyszedł negatywny dermatolog tagze niczego niepokojącego nie stwierdził może ktoś miał podobny problem bo już mi ręce opadają co z tym zrobić na jakim podłożu może tkwić problem

Szanowny Panie, nie jestem w stanie zbytnio pomóc, warto wykluczyć przyczyny neurologiczne