Ból w pachwinie a staw biodrowy

Boli mnie w pachwinie ale nie ciagle. Czasami poboluje a czasami jak zrobie szybszy jakis ruch to jakby mnie strzelilo tak ze bol jest straszny do tego stopnia ze ze schodow nie moge zejsc i znow powoli przechodzi. Zdjecie biodra niby dobre ale boje sie bo mama ma 2 endoprotezy i tez jej sie tak zaczynalo wlasnie od bolu w pachwinie. Czy moze to wyjsc dopiero w pozniejszym zdjeciu? Jeszli to jest biodro jak zapobiec aby nie doprowadzic sie do takiego stanu zeby miec sztuczny staw?

Milena Lubowicz

Sytuacja ta wymaga konsultacji ortopedycznej, ewentualnie lekarza rehabilitacji, który może zalecić zabiegi i ćwiczenia rehabilitacyjne.
Pozdrawiam