Ból w pachwinie po wysiłku fizycznym

Ból w pachwinie po wysiłku fizycznym z prawej strony ,znikający po 2 dniach odpoczynku od jakiejkolwiek aktywności fizycznej, wynik badania USG Nieco szerszy kanał pachwinowy po stronie prawej- nieznacznie w jego stronę wpukla sie sieć wieksza. Prosze o wyjaśnienie , czy mam zrezygnować z ćwiczeń(biegi , lekko siłownia, basen) czy jednak poowstanie z tego przepukliny jest nieuchronne i niemam na to wpływu?

Witam , proponuję udać się do doświadczonego chirurga w celu ustalenia dalszego postępowania! Opis "poszerzony kanał pachwinowy w który wpukla się sieć większa" sugeruje przepuklinę we wczesnej fazie! Badanie doświadczonego chirurga powinno wyjaśnić sprawę! Moim zdaniem , mężczyzna w wieku 33 lat uprawiający ćwiczenia sportowe obciążające powinien poddać się operacji przepukliny! - ale nie istnieje stawianie diagnoz na odległość! z.żurawski