Ból w podbrzuszu i stan podgorączkowy

Od kilku tygodni zmagam się z bólem w podbrzuszu i stanem podgorączkowym. Podejrzewam że mam zapalenie pęcherza moczowego. Wyniki badania ginekologicznego są dobre. oto moje wyniki badania moczu BLO-neg; LEU-25 Leu/ql; NIT -neg; KET-15 mg/dl; BIL-neg URO-1; GLU-norm; PRO-25,0 mg/dl; SG-1,020; PH-5; PRZEJRZ-przejrzysty; BARWA żółta, Przesączanie kłębuszkowe: MDRD-103 ml/min, Amylaza: AMYL-15 U/I Kreatynina:KREA-0,71 mg/dl, INR:WSKPROT-88,9%; PT-12,6 s; INR-1,12;

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje wykonac posiew moczu i przelczyc sie zgodnie z antybiogramem wykonaie posiewu moczu moze zlecic lekarz rejonowey -jest to banie ktore miesci sie wykaznie badan dla lekarza POZ