Ból w podbrzuszu, parcie na mocz i pieczenie po stosunku seksualnym

Witam, mam 20 lat i od 2 lat zmagam się z nieprzyjemna dolegliwością. Po kilku/kilkunastu godzinach od współżycia z moim partnerem odczuwam ból w podbrzuszu, parcie na mocz oraz pieczenie podczas mikcji. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Byłam u lekarza, ale on tylko przepisał mi furaginę. Lek ten pomaga, lecz nie zawsze. Muszę go brać zaraz po stosunku, bo tylko wtedy jest największa szansa że nie dojdzie do przykrych dolegliwości. Jest to dosyć uciążliwe i nie zawsze pomaga. Nie wiem co robic

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się z ginekologiem ponownie aby zmodyfikować antybiotykoterapię po stosunku. Pozdrawiam.