Ból w prawej stopie, przeszywajacy aż do kości piszczelowych

Witam. Mam okropne ból w prawej stopie , przeszywajacy az do kosci piszczelowych. Ból ten czesto nawraca przy duzych obciazeniach nóg ,np. w pracy(musze duzo chodzic)Czuje takie przenikliwe rwanie , az jakby skrecanie w okolicach kostki, przenikajacy az prawie do palcy, i jak wczesniej wspomnialem w góre az do piszczeli. Zauwazylem ze jak wemocze te noge w cieplej wodzie , ból maleje , az zanika.Staram sie smarowac roznymi masciami , ale raczej to niepomaga. Do jakiego lekarze udac sie z tym ?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Proponuję skonsultować się z ortopedą.