Ból w prawym dole biodrowym i wynik USG jamy brzusznej

Od kilku tygodni mam ból w prawym dole biodrowym.USG jamy brzusznej:Wątroba jednorodna,niepowiększona,bez zmian ogniskowych.Drogi żółciowe niepowiększone.Pęcherzyk żółciowy bez złogów.Trzustka jednorodna niepowiększona.Węzły zaotrzewnowe niepowiększone.Obie nerki o prawidłowym położeniu,bez złogów i zastoju.śledziona bez zmian.W dole biodrowym prawym bolesność dotykowa.Widoczne nieprawidłowe echo o średnicy 62 mm.Konieczna kolonoskopia i ew.CT. Co oznacza to nieprawidłowe echo?

Małgorzata Panek

Opisano zmianę, która różni się w badaniu USG od otoczenia (inne echo). Celem weryfikacji zalecono kolonoskopię, gdyż na podstawie USG nie można dokładnie ocenić, co to za zmiana.
Proszę pokazać wyniki lekarzowi, który zlecił badanie.
Pozdrawiam