Ból w ręce i wynik RM kręgosłupa szyjnego
Witam! Mam 45 lat. od 12 miesięcy odczuwam ból w prawej ręce (okolice łokcia i barku). Wynik RM kręgosłupa szyjnego jest następujący: w rdzeniu szyjnym (odcinek C5-C7) widoczne trzy wrzecionowate przestrzenie płynowe leżące centralnie - najpewniej odcinkowe poszerzenia kanału centralnego o maks. 4,5 mm; poza tym rdzeń szyjny bez uchwytnych zmian ogniskowych o prawidłowej objętości, bez cech patologicznego wzmocnienia kontrastowego, inne punkty prawidłowe Bardzo proszę o interpretację wyniku.
45 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Ból może być wynikiem obecności opisywanych zmian. Możliwe iż powodują one ucisk na struktury nerwowe. Proponuje skonsultować badanie z neurologiem czy neurochirurgiem.