Ból w stawie biodrowym podczas siedzenia i uczucie przeskakiwania w trakcie chodzenia

Witam, mam 20 lat. Od 3 lat mam problem ze stawem biodrowym. Przeskakuje podczas chodzenia, boli głównie podczas siedzenia, szczegolnie na czymś miękkim np kanapie.Promieniuje aż do kolana np jak wykonuję skłon (czasem). Staje się to coraz bardziej uciążliwe.. Byłam z tym problemem u lekarza rodzinnego ale powiedział, że nic mi nie jest bo mam pełną ruchomość w stawie. Jednak nie wiem jak siedzieć żeby nie bolało. Czy powinnam zrobic zdjęcie RTG? Proszę o odpowiedź.

Prawdopodobnie ma Pani tzw. biodro przeskakujące. Każdy ortopeda w oparciu o badanie fizykalne jest w stanie to potwierdzić lub wykluczyć Leczenie operacyjne przynosi poprawę