Ból w zgięciu ręki

W lewej ręcę w zgięciu czuję ból. Jednakże tak jakby w żyłach, właściwie cały bol przebiega od ramienia, i na wewnetrznej stronie reki sie zatrzymuje. Slyszalam, ze moze to miec jakis zwiazek z tym, ze kanaly krwionosne sie zatykają.. Co z tym zrobic?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno wnioskować na ten tematy tylko i wyłącznie na podstawie tego opisu. Potrzebne jest wykonanie podstawowych badań w tym układu krzepnięcia. Sugerowałbym zgłosić się do ortopedy.