Ból wszystkich górnych zębów

Witam. Mam zab do usuniecia gorna prawa szostke. Jednak bola mnie wszystkie gorne zeby po prawej stronie i czesc nad nimi .Powinnam zglosic sie do specjalisty laryngologa i chirurga stomatologicznego ? Jesli tak ,to w jakiej kolejnosci ? Dodam ze bylam skierowana na przeswietlenie rtg glowy i zdjecie panoramiczne pol glowy . Jednak badanie nic nie wykazalo. Czy powinnam zrobic pantomografie zatoki szczekowej ?Czekam na szybka odpowiedzodpowiedz. Kasia

Dzień dobry, jeśli nie jest to zapalenie zatok, drugą przyczyną mogą być tak zwane punkty spustowe spowodowane przewlekłym napięciem mięśni głowy i szyi, związane zwykle z wadą postawy i zgryzu, a czasem ze zwyrodnieniem stawu skroniowo-żuchwowego. Pozdrawiam