Ból z lewej strony klatki piersiowej u 13-latka

Witam. Mam 13 lat i co jakiś czas boli mnie z lewej strony obok serca. później mam nogi z waty i poczucie niepokoju. Potem ból ustaje. Dodam, że bardzo dużo się stresuję i denerwuję(sprawy rodzinne) czy to może byc związane z tym?
13 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście twoje dolegliwości mogą mieć związek ze stresem. Czasami także ból w tych okolicach spowodowany jest przez tzw nerwobóle. Ważne czy nie odczuwasz wtedy mocnego kłucia w sercu lub silnej duszności. Jeżeli nie to sytuacja najpewniej nie jest groźna. Można zastosować wtedy doraźnie leki p/bólowe dostępne w aptece bez recepty.