Ból z prawej strony brzucha w 32 tygodniu ciąży

Jestem w 32 tyg. ciąży, podczas wysiłku nawet nie wielkiego łapie mnie ból w brzuchu z prawej strony tak na połowie wysokości brzucha. Jest to ból kłujący, nie wiem czy to kolka czy coś poważniejszego a wizyte u lekarza mam dopiero za 4 dni.

Lek. Bartosz Domagała

U kobiet w ciąży wyrostek robaczkowy może być usytuowany w nietypowym miejscu takim np jak u Pani. Może to być zwykła kółka może też bym zapalenie wyrostka. Zawsze w takim przypadku konieczne jest badanie lekarskie i wywiad co do czasu trwania rozległości i promieniowania bolu