Ból zęba po chirurgicznym usunięciu zęba

Witam jestem po chirurgicznym usunieciu zęba 5 jestem juz 4 dni po zabiegu i nadal okropnie boli biorę ciągle tabletki przeciwbólowe wtedy jest ok ale jak tabletka puści okropnie boli jak dlugo jeszcze powinno boleć????

Witam serdecznie,
Zawsze w przypadku jakichkolwiek niepokojących dolegliwości, należy skonsultować się z lekarzem wykonującym zabieg. W tym przypadku najprawdopodobniej wypłukał się skrzep z miejsca po usuniętym zębie i wystąpił tzw. suchy zębodół. Należy umówić się na wizytę do lekarza, który odpowiednio zaopatrzy to miejsce, aby ustąpiły dolegliwości.