Ból zęba po wypadnięciu lekarstwa

mam dziure w gornej 6 bo wypadla mi trutka i teraz mie bardzo boli bol jest okropny a nie mam ubespieczenia ni pieniedzy o moge zrobic w tej sytuacji i ie taki zabieg kosztuje

Zależy po jakim czasie wypadła. Bezpośrednio po kilku dniach to ból miazgi i trzeba ponownie zatruć. Po kilku tygodniach- konieczność leczenia endodontycznego. Każdy gabinet ma inne ceny.