Ból zęba po wypiciu napoju alkoholowego

Witam! Mam pytanie dlaczego jak wypije drinka, piwo związane z alkoholem to mnie boli na dole po prawej stronie. Mam na myśli ząb. Chce zaznaczyć, że chodziłam do dentysty i miałam leczenie kanałowe 3 razy miałam wizyty u dentysty. Najgorsze jest to że jak zaczyna mnie boleć to muszę się położyć i przyłożyć coś zimnego nawet nie moge zażyć tabletki. Jak byłam ostatni raz u dentysty to lekarz mnie zapewnił że już nie powinno mnie boleć. Jak pije coś zimnego albo jem to mnie nie boli.Proszę o radę

Witam proponuję konsultację u endodonty , moze zab ma dodatkowy kanał korzeniowy który został przeoczony , lub zab nie ma wypełnionych kanałów w tzw delcie. To jest bardzo trudne do znalezienia i czasem potrzebny jest mikroskop.moze tez byc tak ze boli zab obok lub u góry a odczucie jest błędne, zatem niezbędne jest badanie takze zębów sąsiednich.