Ból zęba pomimo założenia opatrunku

witam mam straszny ból zęba mój dentysta w dolnej 5 wywiercił i założył opatrunek jednak ząb ciagle boli taki strasznie rwący ból co robic byłam u niego ale nieprzyjął mnie z bólem, dopjero w piątek mam przyjechać to jest dentysta w osrodku zdrowia na wsi jako osoba bezrobotna niemam pieniedzy by pójsc prywatnie i wejsc bez kolejki, czy wyrwac ten ząb czy skoro strasznie boli to moze jest tam stan zapalny i nieryzykowac z wyrwaniem, nawet ketonal juz niepomaga prosze o odpowiedz

Jeżeli środki przeciwbólowe nie pomagają konieczna jest wizyta u stomatologa.Przy okazji dziwię się bardzo dentyście, który założył opatrunek a potem odmówił bólowego przyjęcia z tym samym zębem. Wyjściem z sytuacji być może będzie wyjęcie tego opatrunku. Pozdrawiam