Ból zęba z założoną koroną

Witam,3 miesiące temu.miałam założoną koronę na górną 5.Ząb kest dobrze przeleczony kanalowo co pokazuje RTG,przez 3 miesiące wszystko było super jednak ostatnio czuję ból i dyskomfort między koroną ,a dziaslem.Czy mozliwe,ze to wszystko kwestia pracy dziąseł?Bylam u prototetyka robil Rtg wszystko jest ok,powiedział,ze korony są odpowiednie jednak bol nie ustaje,a przeciwbólowe na to nie działają,Co może być przyczyna?

Dzień dobry, skoro ból jest umiejscowiony między koroną i dziąsłem należy udać się do lekarza stomatologa zajmującego się paradontologią. Obawiam się, że ma Pan problemy z dziąsłem, które mogą, ale nie muszą być konsekwencją założenia nowych koron. pozdrawiam Urszula Jarosz