Ból żeber z prawej strony u 27-latki

Witam Od 2 tygodni bola mnie zebra z prawej strony, bol jest centralnie po srodku rozchodzacy sie w dol zeber i delikatnie na boki (tak jakby z jednego miejsca ktore boli najbardziej okolo 15-20 cm od pachy w dol) bol przypomina ucisk przy siniaku.. boli tylko przy dotyku, nie boli podczas oddychania i kichania, brak zman skornych, krew mam ok, posiadam rtg bez opisu, moge podeslać.. apetyt ok, brak utraty wagi, czasem czuje rwanie w prawej pachwinie. Czy takie objawy sa nowotworem kosci? (Prosze uwzglednic to pytanie w odpowiedzi) Jaka jest mozliwa inna przyczyna dolegliwosci?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Przyczyn może być wiele. Na tym etapie trudno wyrokować. Proszę udać się z wynikiem do ortopedy.