Ból żeber z prawej strony u 27-latki
Witam Od 2 tygodni bola mnie zebra z prawej strony, bol jest centralnie po srodku rozchodzacy sie w dol zeber i delikatnie na boki (tak jakby z jednego miejsca ktore boli najbardziej okolo 15-20 cm od pachy w dol) bol przypomina ucisk przy siniaku.. boli tylko przy dotyku, nie boli podczas oddychania i kichania, brak zman skornych, krew mam ok, posiadam rtg bez opisu, moge podeslać.. apetyt ok, brak utraty wagi, czasem czuje rwanie w prawej pachwinie. Czy takie objawy sa nowotworem kosci? (Prosze uwzglednic to pytanie w odpowiedzi) Jaka jest mozliwa inna przyczyna dolegliwosci?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Przyczyn może być wiele. Na tym etapie trudno wyrokować. Proszę udać się z wynikiem do ortopedy.