Ból zębów na dole szczęki

Witam, Od tygodnia strasznie bolą mnie zęby na dole szczęki, ból atakuję tylko wtedy gdy jem bądź oddycham w cieple, nie mam ubytków i próchnicy, za to wydarte szkliwo na czubkach zębów. W chwili obecnej nie mam możliwości udania się do specjalisty, czy są jakieś skuteczne metody uśnieżenia bólu?

Proszę kupić sobie pastę znoszącą nadwrażliwość zębów (dobre efekty może Pan osiągnąć używając Sensodyne Classic). Natomiast kolejnym etapem powinno być usunięcie przyczyny ścierania zębów. Proszę znaleźć lekarza, który specjalizuje się w leczeniu choroby okluzyjnej.